Atatürk Evi Ve Müzesi Otelleri

En uygun Atatürk Evi Ve Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atatürk Evi Ve Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Mersin’de Atatürk ve Eşi Latife hanım’ın 20 Ocak-2 Şubat 1920 tarihlerinde kalmış oldukları ev Kültür Bakanlığı tarafından 1992 yılında Atatürk Evi ve Müzesi olarak ziyarete açılmıştır.Bu ev Alman Konsolosu Christman tarafından 1897 yılında yaptırılmıştır. Müzenin alt katında fotoğraf ve belgelerle Atatürk ve Cumhuriyet dönemi tanıtılmıştır. Ankara An

Aktaş Otel

Merkez / Mersin
Deniz ve dağ manzaralı, konforlu, ferah , hijyenik , laminant parke döşemeli odalarımızla , 24 saat oda servisi, inverter Klima, mini bar , led tv, ücretsiz Wi-Fi, Safe Box ,özel banyolarımızda 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi ve ücretsiz otopark

The Menord Hotel Spa & Wellness

Merkez / Mersin
Mersin'de Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne 1 km mesafede yer alan The Menord Hotel, Wi-fi erişimi ve özel otoparktan ücretsiz yararlanma imkanı sunmaktadır.

Nobel Oteli

Merkez / Mersin
Konum olarak şehir merkezinde bulunan otelimiz 24 saat açık resepsiyonuyla size hizmet vermekteyiz.Günün yorgunlugunu atmak için odalarınızda dinlenirken ücretsiz olan Wi-Fi nin olanağıyla her işinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Othello Hotel

Merkez / Mersin
Othello Hotel olarak konforlu odalarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Kardelen Otel

Merkez / Mersin
Şehir merkezinde olan otelimizde tüm odaları sizin konforunuz düşünülüp günün yorgunluğunu atabilicek şık ve bir o kadarda rahat döşenmiştir.Ücretsiz internet imkanı ve otopark mevcuttur.

Hostapark Otel

Merkez / Mersin
Otogara sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan Hostapark Hotel, Mersin'in merkezindedir. Otelin klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV ile donatılmıştır. Hostapark'ın modern odalarında ısıtma ve halı kaplı zeminler yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atatürk Evi Ve Müzesi Hakkında

Atatürk Evi Ve Müzesi Otelleri Mersin’de Atatürk ve Eşi Latife hanım’ın 20 Ocak-2 Şubat 1920 tarihlerinde kalmış oldukları ev Kültür Bakanlığı tarafından 1992 yılında Atatürk Evi ve Müzesi olarak ziyarete açılmıştır.Bu ev Alman Konsolosu Christman tarafından 1897 yılında yaptırılmıştır. Müzenin alt katında fotoğraf ve belgelerle Atatürk ve Cumhuriyet dönemi tanıtılmıştır. Ankara Anıtkabir Müzesi’nden getirilen Atatürk’ün 22 adet kişisel eşyası da bu bölümde sergilenmiştir. Müzenin üst katı salona açılan 7 odadan meydana gelmiştir. Bunlardan 2 oda yatak odası ve 4’ü de oturma odası olarak dönemin eşyaları ile düzenlenmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır