Atatürk Evi Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 6 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Atatürk Evi Müzesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Atatürk’ ün 100. Doğum Yıldönümü etkinlikleri içerisinde, Türk Ulusu’ nun Ata’ sına sevgi ve saygısının kanıtı olarak Selanik’ teki Atatürk Evi’ nin aynı plan ve ölçüler içerisinde bir örneği, Ankara Ticaret Odası’ nın girişimi ile Çarmıklı kardeşler tarafından Atatürk Orman Çiftliği sınırları içerisinde yaptırılarak 1981 yılı 10 Kasım günü törenle zi

Zarina Butik Otel

Yenimahalle / Ankara /
ANKARANIN EN NEZİH SEMTLERİNDEN OLAN GAZİ MAHALLESİNDE ZARİNA BUTİK OTEL HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR.CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNE, GAZİ ÜNİVERSİTE HASTANESİNE ,TEKNİK OKULLARA,ANKARA ÜNİVERSİTESİNE VE GAZİ ÜNİVERSİTESİNE YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.

Tzob Akman Otel

Yenimahalle / Ankara /
Ankara’da, Anıtkabir’e 8 dk uzaklıkta yer alan Akman TZOB Otel’de restoran bulunmaktadır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir.

Anadolu Hotels Downtown Ankara

Yenimahalle / Ankara /
Tüm odalarimizda klima, LED ekran uydu TV, minibar ve oturma alani vardir. Banyolarda saç kurutma makinesi, makyaj aynasi, ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Her sabah Açik Büfe Kahvalti hizmetimiz bulunmaktadir.

Hilton Garden Inn Ankara Gimat

Yenimahalle / Ankara /
İç Anadolu Bölgesi'ndeki Ankara'da, Anıtkabir'e 7 km mesafede yer alan Hilton Garden Inn Ankara Gimat'ta spa merkezi ve sauna bulunmaktadır. Tesis bünyesindeki restoran ve bar konukların hizmetindedir.

Gimat Otel

Yenimahalle / Ankara /
Gimat Otel, 2015 yılında tamamen yenilenerek restoran, toplantı salonu, bar, dinlenme salonu gibi ilavelerle daha kaliteli ve konforlu hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Atatürk Evi Müzesi Hakkında

Atatürk’ ün 100. Doğum Yıldönümü etkinlikleri içerisinde, Türk Ulusu’ nun Ata’ sına sevgi ve saygısının kanıtı olarak Selanik’ teki Atatürk Evi’ nin aynı plan ve ölçüler içerisinde bir örneği, Ankara Ticaret Odası’ nın girişimi ile Çarmıklı kardeşler tarafından Atatürk Orman Çiftliği sınırları içerisinde yaptırılarak 1981 yılı 10 Kasım günü törenle ziyarete açılmıştır. Ayrıca bu etkinlikler içerisinde Tarımcı Atatürk Anıtı da yaptırılmıştır. Atatürk Evi, Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü' nce yönetilmekte olup, girişler ücretsizdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır