Atakum Kültür Merkezi Otelleri

En uygun Atakum Kültür Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atakum Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Samsun Otel

Atakum / Samsun
Misafirlerimizi, kendi evlerindeymis gibi rahat hissettirmek, Kosulsuz müsteri memnuniyeti ile bir kerelik degil, sürekli konuklarimizi otelimizde agirlamak, Hizmeti sadece konaklama olarak degil, rezervasyondan ugurlamaya geçen tüm sürece yaymak, Müster

Medi Apart Otel

Merkez / Atakum / Samsun
Medi Apart Otel, 1+1, 2+1, Double Room, Suit Room, Twin Room olmak üzere 6 katlı bir binada, 30 adet daire ve odadan oluşmaktadır.

Arcadia Apart Residence

Atakum Merkez / Atakum / Samsun
Arcadia Apart Residence Samsun, Karadeniz Bölgesi'nin sevilen şehri Samsun Atakum mevkiinde yer almaktadır. Samsun Havalimanı tesise yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır.

Venn Boutique Hotel

Merkez / Atakum / Samsun
Kumsala sadece bir kaç adım mesafedeki otel deniz kenarında yer almaktadır. Venn Boutique Hotel, Karadeniz'in muhteşem manzarasını sunan bir terasa sahiptir. Şık odalarda, klima ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Suw Hotel

Atakum / Samsun
Otelin restoranında açık büfe kahvaltı verilmektedir. Konuklar, civardaki restoranlarda mısır çorbası ya da Samsun pidesi gibi yerel lezzetleri tadabilirler. Otelde çamaşırhane ve oda servisi de mevcuttur. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark vardır.

Saral Apart Otel

Merkez / Atakum / Samsun
Tesisimiz 36 Adet Apart daireden oluşmaktadır. 1, 2, ve 3 yataklı seçeneklerimiz mevcuttur. Tüm apartlarımız da misafirlerimizin her türlü ihtiyacının karşılanması düşüncesi ile her türlü imkan ve olanaklar mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atakum Kültür Merkezi Hakkında

Atakum Kültür Merkezi Otelleri 2013 yılı içerisinde hizmete girecek olan kültür merkezi birçok sosyal hizmete açık olacak bir şekilde tasarlanmıştır.Bu yeni merkez birçok etkinliğin düzenlenmesine oldukça uygun modern bir kültür merkezidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır