Assos Antik Kenti Otelleri

Bu yerdeki 5 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Assos Antik Kenti Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Edremit Körfesi ile Lesbos Adası’nın karşısında, bir volkanın eteğinde, Andezit Kayalıkları üzerinde kurulmuş, Antik Çağların önemli bir yerleşim merkezlerindendir. Aynı zamanda bir liman kenti olmasına karşılık deniz ile yerleşim alanı arasında 200 metrelik seviye farkı bulunmaktadır. Assos’ta yerleşmenin kesinlik kazanmaması ile birlikte Tunç Çağı’n

Balım Butik Hotel

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
Balım Butik Hotel, Assos'ta, denize 50 metre, yeşilin mavi ile buluştuğu bir noktada 10 konaklama birimi ile oda hizmeti vermektedir. Tesisimizde ortak alan mutfak mevcuttur dileyen misafirlerimiz kendi yiyeceğini yakındaki marketlerden 6 km.

Assos Bohemian Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale /

Assos Yıldız Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
Assos Yıldız Otel Antik Liman, Assos Antik Kenti'nin tarihi Antik Liman bölgesinde konuklarını ağırlamaktadır. Taş bir binada konuklarını ağırlayan bu otel, Assos antik kalıntılarına ve Behramkale şehir merkezine sadece 2 km. uzaklıktadır.

Assosyal Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale /

Assos Nazlıhan Hotel

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
1850 lerde Mese Palamut Deposu olarak kullanılan sonra otel olarak restore edilen tesis Assos Antik Liman içerisindeki denize sıfır konumuyla misafirlerini tarihin içinde konforu yasatmaktadır.

Hohas Butik Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale /
Hoha's Boutique Hotel'in bahçesinde her sabah, otelin yanında bulunan çiftlikten gelen tamamen doğal yumurtalar, doğal mandıra peynirleri ve köy mahsulü meyve ve sebzelerden oluşan organik kahvaltını servis edilmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Assos Antik Kenti Hakkında

Edremit Körfesi ile Lesbos Adası’nın karşısında, bir volkanın eteğinde, Andezit Kayalıkları üzerinde kurulmuş, Antik Çağların önemli bir yerleşim merkezlerindendir. Aynı zamanda bir liman kenti olmasına karşılık deniz ile yerleşim alanı arasında 200 metrelik seviye farkı bulunmaktadır. Assos’ta yerleşmenin kesinlik kazanmaması ile birlikte Tunç Çağı’nda burada yaşayanların olduğunu da arkeolojik çalışmalar ortaya koymuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır