Armutlu Otelleri

Bu yerdeki 11 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Armutlu Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Şirin ilçe Armutlu, Marmara Denizi'nin doğusunda Gemlik Körfezinin kuzeyinde Yalova iline bağlı bir yerleşim merkezidir. Güneydoğudan Gemlik, doğudan Orhangazi, kuzeydoğudan Yalova ili ile güneybatı ve kuzeyden deniz ile çevrilmiştir.Armutlu İlçesi, Yalova ilinin en dağlık bölgesidir. Samanlı Dağları, Bozburun'a kadar batıya doğru uzanır.Türkiye'nin 1

Miray Termal Otel

Armutlu / Yalova /
Denge Life Termal Otel Yalova, Armutlu bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Biodenge Butik Hotel

Armutlu / Yalova /
ŞİFA KAVŞAĞI – Armutlu' da güzel bir rüya görmeye hazır mısınız? Marmara bölgesinin mavi bayraklı incisi Armutlu sahilinde bulunan; deniz, doğa ve kaplıca turizminin birleştiği Türkiye'nin ilk sağlıklı yaşam ve gençleşme oteli Biodenge'ye hoş geldiniz.

Armutlu Aqua Termal

Armutlu / Yalova /
rmutlu Aqua termal Yalova Gemlik Körfezi - Mudanya - Trilye - Erdek manzarası,Kuzeyi Taz Dağları ormanları, sessiz sakin ve esintili, bol ve temiz oksijen, şifalı kaplıca suyu, masaj odaları, saunalar, hamamlar,açık ve kapalı yüzme havuzları, termal ha

Wish Termal Resort & Spa

Armutlu / Yalova /
Yalova – Armutlu’da termal Otel konseptinde hizmete başlayan otelimiz, öncelikli olarak sağlık turizmi olmakla beraber deniz ve diğer tatil hizmetleriyle sizlere unutulmaz tatil imkanı sunmaktadır.

Sekoya Dağ Evi

Armutlu / Yalova /
İstanbul'a sadece 2 saatlik mesafede ama şehir gürültüsünden tamamen uzakta bir konumda yer alan Sekoya Dağ Evi, doğanın içinde kendi özel arazisi ile hizmet veren 2 katlı bir ahşap dağ evidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Armutlu Hakkında

Şirin ilçe Armutlu, Marmara Denizi'nin doğusunda Gemlik Körfezinin kuzeyinde Yalova iline bağlı bir yerleşim merkezidir. Güneydoğudan Gemlik, doğudan Orhangazi, kuzeydoğudan Yalova ili ile güneybatı ve kuzeyden deniz ile çevrilmiştir.Armutlu İlçesi, Yalova ilinin en dağlık bölgesidir. Samanlı Dağları, Bozburun'a kadar batıya doğru uzanır.Türkiye'nin 1. derece önemli ve öncelikli kaplıcalarından olan Armutlu Kaplıcası, çevresi ağaç ve makilerle kaplı bir vadide, dere yatağı boyuna sıralanmış çok sayıda kaynaktan oluşmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır