Merkezköyler Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Merkezköyler Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Wish Termal Resort & Spa

Armutlu / Yalova /
Yalova – Armutlu’da termal Otel konseptinde hizmete başlayan otelimiz, öncelikli olarak sağlık turizmi olmakla beraber deniz ve diğer tatil hizmetleriyle sizlere unutulmaz tatil imkanı sunmaktadır.

Armutlu Aqua Termal

Armutlu / Yalova /
rmutlu Aqua termal Yalova Gemlik Körfezi - Mudanya - Trilye - Erdek manzarası,Kuzeyi Taz Dağları ormanları, sessiz sakin ve esintili, bol ve temiz oksijen, şifalı kaplıca suyu, masaj odaları, saunalar, hamamlar,açık ve kapalı yüzme havuzları, termal ha

Miray Termal Otel

Armutlu / Yalova /
Denge Life Termal Otel Yalova, Armutlu bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Biodenge Butik Hotel

Armutlu / Yalova /
ŞİFA KAVŞAĞI – Armutlu' da güzel bir rüya görmeye hazır mısınız? Marmara bölgesinin mavi bayraklı incisi Armutlu sahilinde bulunan; deniz, doğa ve kaplıca turizminin birleştiği Türkiye'nin ilk sağlıklı yaşam ve gençleşme oteli Biodenge'ye hoş geldiniz.

Sekoya Dağ Evi

Armutlu / Yalova /
İstanbul'a sadece 2 saatlik mesafede ama şehir gürültüsünden tamamen uzakta bir konumda yer alan Sekoya Dağ Evi, doğanın içinde kendi özel arazisi ile hizmet veren 2 katlı bir ahşap dağ evidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır