Arkeoloji Müzesi (Karslıoğlu Konağı) Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Arkeoloji Müzesi (Karslıoğlu Konağı) Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Karslıoğlu ailesine ait konak 1883 yılında yaptırılmıştır XIX yüzyıl barok etkisindeki bu konakta Atatürk Yozgat’a ikinci gelişinde konuk edilmiştir Konak 1936 yılından itibaren konut olarak kullanılmıştır Kültür Bakanlığı tarafından 1979 yılında kamulaştırılarak restore edilmiş ve Arkeoloji Müzesi olarak düzenlenmiştir.Konak dikdörtgen planlı iki kat

Grand Ser Hotel

Merkez / Yozgat /
Yozgat şehir merkezinde faaliyet gösteren Yozgat Grand Ser Hotel, düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış zarif odalar sunmaktadır. Otelin modern sağlıklı yaşam alanında kapalı havuza bakan bir fitness merkezi bulunmaktadır.

Yılmaz Otel

Merkez / Yozgat /
1974 yılından itibaren Yozgat merkez'de hizmet vermekteyiz.. Otelimiz 44 oda 82 yatak kapasitelidir. Odalarda Led TV, Wi- Fi, 24 saat sıcak su ve 24 saat oda servisi, ücretsiz otopark hizmeti mevcuttur. Çay kahve ikramı ücretsizdir.  

Yozgat Çamlik Hotel Restaurant

Merkez / Yozgat /
YOZGAT Çamlık Hotel'in tüm odaları rahat mobilyalarla zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda uydu kanallarının izlenebileceği LED TV ve mini bar bulunmaktadır.

Grand Surmely Hotel

Merkez / Yozgat /
Tatil veya iş amaçlı Yozgat ziyaretlerinizin değişmeyen adresi Grand Surmely Hotel'de evinizin rahatlığında konaklama tecrübesine davetlisiniz...

Yozgat Rezidans Daireler

Merkez / Yozgat /
Yozgat Müzesi yaklaşık olarak 5 km.,Yozgat Çamlığı Milli Parkı yaklaşık olarak 5 km.,Bozok Üniversitesi yaklaşık olarak 10 km,Hattuşa yaklaşık olarak 50 km.,Boğazkale Müzesi yaklaşık olarak 50 km.,Örenyeri yaklaşık olarak 50 km.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Arkeoloji Müzesi (Karslıoğlu Konağı) Hakkında

Karslıoğlu ailesine ait konak 1883 yılında yaptırılmıştır XIX yüzyıl barok etkisindeki bu konakta Atatürk Yozgat’a ikinci gelişinde konuk edilmiştir Konak 1936 yılından itibaren konut olarak kullanılmıştır Kültür Bakanlığı tarafından 1979 yılında kamulaştırılarak restore edilmiş ve Arkeoloji Müzesi olarak düzenlenmiştir.Konak dikdörtgen planlı iki katlı bir yapı olup, taş temel üzerine bağdadi tekniğinde yapılmış, üzeri ahşap çatı ile örtülmüştür Girişte bir hol, bu holün iki yanında odalar bulunmaktadır.Müzede yöreden toplanan arkeolojik eserlere yer verilmiştir .

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır