Ardahan Otelleri

Bu yerdeki 8 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ardahan Otelleri

Genel Bilgi

Köklü bir tarihe sahip illerimizden biri de Ardahan'dır. Birçok medeniyeti ağırlamış ve tarih boyunca da doğal güzelliklerini korumuştur. Ardahan otellerinde konaklarken tarihle iç içe ve doğayla baş başa kalabileceğiniz zamanlar bulabilirsiniz. Ardahan otellerinin hepsi kent merkezinde kurulmuştur. Otelz.com ile Ardahan otellerinden birinde rezervasy

Cildir Gölü Konagi

Çıldır / Ardahan
2010’lu yıllarda, Çıldır Gölü, namı giderek artmasına rağmen, hala misafirlerini ağırlayacak bir yapıdan mahzundu. Bu ihtiyaca binaen Prof. Dr.

Kafkas Arı Otel

Merkez / Ardahan
Otelimiz odalarında çay kahve setti, Geniş yatak, Tv. telefon ve banyolarımızda duşa kabin, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Sauna ve Türk hamamı misafirlerimizin kullanımına ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Ardahan İpekyolu Otel

Merkez / Ardahan
Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Ardahan'da, Ardahan Kalesi'ne 1 km mesafede yer alan Ardahan İpekyolu Otel, teraslı ve şehir manzaralıdır. Barda içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Tesis bünyesindeki özel otopark ve tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir.

Güngören Hotel

Merkez / Kars
ars ilinde 45 yıldır otelcilik, restoran ve hamam alanlarında faaliyet gösteren Güngören Hotel gelişen,yenilik ve teknolojiye bağlı olarak baştan sona yenileme çalışmalarına başlamış ve 1 yıllık restorasyon çalışması sonucu modern bir yapıya kavuşmuştu

Hotel Temel

Merkez / Kars
Kars merkezde bulunan tesisimiz siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.24 saat açık resepsiyon hizmeti ile konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Hotel Kent Ani

Merkez / Kars
Şehir merkezinde bulunan Hotel Kent Ani, tamamen yenilenmiş farklı konseptiyle, tarihi ve turistik bölgeler ulaşım kolaylığı sunan konumuyla siz misafirlerine keyfili bir tatil imkanı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ardahan Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ardahan Hakkında

Ardahan Otelleri

Köklü bir tarihe sahip illerimizden biri de Ardahan'dır. Birçok medeniyeti ağırlamış ve tarih boyunca da doğal güzelliklerini korumuştur. Ardahan otellerinde konaklarken tarihle iç içe ve doğayla baş başa kalabileceğiniz zamanlar bulabilirsiniz. Ardahan otellerinin hepsi kent merkezinde kurulmuştur. Otelz.com ile Ardahan otellerinden birinde rezervasyonunuzu yaptırabilir ve şehri keşfetmek için hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Fazla sayıda kalesi bulunan Ardahan'da görülmesi gereken en önemli kaleler Ardahan Kalesi, Kalecik Kalesi ve Altaş Kalesi'dir. Kura Nehri'nin sol kıyısında bulunan Ardahan Kalesi, Selçuklular tarafından yapılmıştır. Ardahan'dan geçerek Azerbaycan'a ulaşan Kura Nehri, menderesler oluşturur ve Ardahan'a büyüleyici bir görüntü katar. Kalelerle birlikte keşfedilmesi gereken yaylalara da ev sahipliği yapar Ardahan. Bülbülan ve Yalnızçam Yaylalar'ı doğal güzellikleriyle görenleri kendilerine hayran bırakır. Ardahan halkı için büyük gelir kaynağı olan sarı balıklar, Çıldır Gölü'nde bulunur ve bir doğal güzellik olarak Çıldır Gölü ihtiyacınız olan tüm huzuru sunar.

Ardahan'da mutlaka ziyaret etmeniz gereken en anlamlı yerlerden biri ise Damal ilçesinin Karadağ yamaçlarındadır. 15 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında Karadağ yamaçlarına Atatürk silueti yansımaktadır. Özellikle görülmeye değer olan siluete tanık olmak için ziyaret tarihlerinizi yaz mevsiminde ayarlamanız gerekiyor.

Ardahan Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ardahan ve çevresinde hangi popüler tatil bölgeleri yer alıyor?

Ardahan'da keşfedebileceğiniz popüler tatil yörelerinde en uygun otel fiyatlarını bulmak için alttaki listeden istediğiniz bölgeyi inceleyebilirsiniz.
Çildir Otelleri
Damal Otelleri
Göle? Otelleri
Hanak? Otelleri
Posof? Otelleri

Ardahan bölgesindeki en beğenilen oteller hangileri?

Ziyaretçilerimizin tercihleri doğrultusunda oluşan en beğenilen Ardahan Otellerimizden bazılarını inceleyebilirsiniz.
Cildir Gölü Konagi
Kafkas Ari Otel
Anatolia Hotel
Ardahan Ipekyolu Otel
Yilmazoglu Otel
Güngören Hotel
Hotel Temel
Hotel Kent Ani
Suara Butik Otel
Kars Center Hotel

Ardahan şehir merkezine yakın, en beğenilen oteller hangileri?

Ardahan şehir merkezine yakın, en beğenilen otellerimizden bazıları.
Ardahan Ipekyolu Otel
Kafkas Ari Otel
Anatolia Hotel
Kuzey Yildizi Butik Otel

Ardahan'da en ucuz oteller hangileri?

Ardahan'da en ucuz otellerimizden bazıları:
Yilmazoglu Otel
Anatolia Hotel
Ardahan Ipekyolu Otel
Kafkas Ari Otel

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır