Yardım

Antalya Şehir Surları Otelleri

Antalya Şehir Surları otelleri, en uygun Antalya Şehir Surları otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Nazar Beach Hotel

İyi
7.1
Muratpaşa, Antalya
Akdeniz'in kayalıkları üzerinde yer alan otelimiz, su kaydırakları olan açık havuz ve spa olanakları ile hizmet vermektedir. Otel, doğrudan denize erişimi olan, şezlonglar ve şemsiyelerle donatılmış özel bir platforma da sahiptir.
İyi
7.1

Antique House Antalya

5.0
Gençlik, Muratpasa, Antalya
Konforlu odalarimizda eviniz rahatliginda konaklama imkani sunmaktayiz. Binamiz 150 yillik antik yapi olup, Banyo WC ortak kullanimdir.
5.0

Antalya Şehir Surları

Yıllardan buyana kendini koruyan ve tarihi eser olan şehir surlarıdır. Antalya tarihinde önemli bir yere sahip olan şehir surları; at nalı şekline olup Antalya limanıyla komşudur. Milattan sonra ikinci yüzyılda kurulan Antalya şehir surları; şehrin görünümü ve beğenisi açısından büyük bir rol oynamaktadır. Gelen turistlerin de epeyce fazla ilgisini çeken bu surlar, gerçek anlamda Antalya’nın en güzel tarihi mekânlarından bir tanesidir. Günümüzde sadece kent içindeki bazi burçlar, Hadrian kapisi, Saat Kulesi, Hıdırlık Kulesi ve bazi duvar kalintilari varligini korumaktadir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor