Yardım

Antalya Saat Kulesi Otelleri

Antalya Saat Kulesi otelleri, en uygun Antalya Saat Kulesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Argos Hotel

Çok İyi
8.5
Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya
Antalya'nın eski kesimi Kaleiçi'nde yer alan Argos Hotel, bu tarihi şehri keşfetmek için son derece uygun bir konuma sahiptir.
Çok İyi
8.5

Piyes Otel

Müthiş
9.0
Merkez, Antalya
Antalya'da, Mermerli Plajı'na 800 metre mesafede yer alan Piyes Otel, restoran, ücretsiz özel otopark, lüks konforlu odalar ile Antalya Şehir merkezinde konaklama imkanı sunmaktadır.
Müthiş
9.0

Park Boutique Hotel

Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya
Park Boutique Hotel Rooms & Apart, Antalya'nın en güzel yerlerinden biri olan Kaleiçi'nde misafirlerini ağırlamaktadır.

Betas Guest House

Müthiş
9.7
Muratpaşa, Antalya
Betas Guest House, keyifli, ev sıcaklığında ve merkezi konumuyla keyifli bir tatil sunmaktadır. Tesiste, bagaj muhafaza, 7/24 resepsiyon, araç kiralama, ücretli transfer hizmeti, TV odası, avlu ve lobi bulunmaktadır.
Müthiş
9.7

Antalya Saat Kulesi

Antalya şehrinin Kale Kapısı mevkiinde yer alan saat kulesidir. Dış sur üzerinde bulunan kule kare gövdelidir. Dört tarafında da birer saat ve tepesinde bir çan bulunmaktadır. Yerden yüksekliği 14 metre iken, surların üzerinden yüksekliği 8 metredir. Bilecik Saat Kulesi gibi bu kulenin de saatleri elektronik saatlerle değiştirilmiştir
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor