Tosmur Otelleri

Bu yerdeki 20 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tosmur Otelleri

King As Hotel

Tosmur / Alanya / Antalya /

Şevki Bey Hotel

Tosmur / Alanya / Antalya /
Alanya merkezimin dışında yer alan bu şirin otel özel yüzme havuzu manzaralı huzurlu bir ortamda plaja kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Şevkibey Hotel kent merkezine sadece dört kilometredir.

Semt Luna Beach

Tosmur / Alanya / Antalya /
Misafirlerimizin memnuniyetini önceliğimiz olarak benimseyerek eğitimli, deneyimli, güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışanlarımızla kaliteyi, konforu, güveni ve keyifli tatili ev sıcaklığında hissettirerek hizmetten ödün vermeden sunmaktır.

Otel 1461

Tosmur / Alanya / Antalya /
Alkolsüz,aileye yönelik hijyen kurallari gözetilerek hizmet verilmektedir. Tesisimizde alkollü içecek servisi yapılmamakta tesis içinde kullanımına izin verilmemektedir. Odalar standartların üzerinde büyüklükte olup deniz manzaralıdır.

Bin Billa Hotel

Tosmur / Alanya / Antalya /
Bin Billa Hotel, muhteşem Alanya Kalesi ve Alanya Yat Limanı manzarasında, yiyecek ve içecek hizmetlerinin olduğu kum ve çakıl olan sahilde özel bir plaja sahiptir.

Bora Bora Butik Hotel

Tosmur / Alanya / Antalya /
Alanya'da, Akdeniz kıyılarına sadece 50 metre mesafede yer alan Bora Bora Hotel açık çocuk ve yetişkin yüzme havuzu, denize kolay ve çocuk oyun alanı sunar. Otelin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır