Alanya Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 112 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Alanya Devlet Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Hastane; Acil Servis, Adli Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Bebek Dostu, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Diyabet Polikliniği, Diyet Polikliniği, Evde Sağlık Hizmetleri, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Görüntüleme, Göz Hastalıkları, İntaniye, Kadın Doğ

Sherwood Prize Hotel

Merkez / Merkez / Antalya /
Antalya'nın turkuaz maviliği, yemyeşil doğası ve yüzlerce medeniyete ev sahipliği yapmış tarihiyle çevrelenmiş olan Lara'da yer alan tesis, misafirlerine en iyi koşullarda hizmet sunmak için oda kahvaltı olarak hizmet verir.

IC Hotels Airport

Merkez / Antalya /
tel misafirleri, ücretsiz havalimanı transferi hizmetiyle tesise giriş yapıp, sıcak bir ortamda rahat ve huzurlu bir konaklama geçirirken, zengin açık büfe kahvaltı ile güne enerjik başlama, öğle ve akşam yemeklerinde Türk ve uluslararası mutfaklara ai

The Marmara Antalya

Merkez / Merkez / Antalya /
Otelimiz panoramik Akdeniz manzaralı falezlerin üzerinde kurulu olan The Marmara Antalya; Türk Rivierasında özel plajı ve şehir merkezine yakın konumu ile hizmet veriyor. 28.

Akra Hotel

Merkez / Antalya /
Tesisin kendine özel kum plaji bulunmaktadir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açik restaurant, kapali restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 3 adet açik yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yasayabilirsiniz.

Akra V

Merkez / Antalya /
Tesis içerisinde bulunan market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Alanya Devlet Hastanesi Hakkında

Hastane; Acil Servis, Adli Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Bebek Dostu, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Diyabet Polikliniği, Diyet Polikliniği, Evde Sağlık Hizmetleri, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Görüntüleme, Göz Hastalıkları, İntaniye, Kadın Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nöroloji, Organ Bağış, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Üroloji birimleri ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır