Alaçam Otelleri

Alaçam otelleri, en uygun Alaçam otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Alaçam Otelleri

Genel Bilgi

Alaçam batıdan Yakakent, güneyden Vezirköprü, doğudan Bafra ilçeleri ve kuzeyden Karadeniz ile çevrili şirin bir sahil ilçesidir. İlçe çok eski bir tarihe sahiptir. MÖ ki devirlerde Frigya, Kimmi, Misir, Lidyalilar ve Persler, Alaçam'da hüküm sürmüşlerdir. İlçesi sınırları içinde bulunan Sivritepe, Alaçam'ın en eski yerleşim yeri olduğu tahmin edilme

Kadhirga Hotel

Merkez / Atakum / Samsun
Misafirlerimizin gerek turistik gerekse is amaçli konaklamalarinda rahat edebilmeleri için odalarimizda her türlü konfor düsünülmüstür.Kadhirga Hotel; estetik, rahatlik ve konforla tamamlanarak misafirlerimizin hizmetine sunulmustur.

Suitline Otel

Atakum / Samsun
Suitline Otel odalarına giriş saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Otel Moon Rose

Atakum / Samsun
rkı MoonRose ile yaşayın sloganı ile , Samsun’un turizm merkezi Arakum’da hizmete giren Otel Moonrose(***) , gerek iş seyahatleriniz gerek turistik amaçlı Samsun ziyaretlerinizde güleryüzlü ve seçkin personeli ile sizlere evinizdeki konforu ve huzuru

Otel 1919 Samsun

Merkez / Atakum / Samsun
Otel 1919 dizaynı, kalitesi ve ismiyle fark yaratan, mimarisiyle sizlere keyif verecek bir oteldir.

Pelit Otel

Atakum / Samsun
radeniz Bölgesi'nin merkez konumunda olan Samsun şehrinin doğası ve kumsalıyla eşleşmiş olan Atakum ilçesinde yer alan Pelit Otel bölgenin en güçlü konseptine sahip yeniliğe ve müşteri memnuniyeti esasıyla aile, balayı, iş ve tatil seyahati

Sun Rezidans

Atakum / Samsun
Samsun günlük kiralama da en iyi ve en ulasimi kolay apartimiz siz müsterilerimize %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Alaçam Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Alaçam Hakkında

Alaçam Otelleri Alaçam batıdan Yakakent, güneyden Vezirköprü, doğudan Bafra ilçeleri ve kuzeyden Karadeniz ile çevrili şirin bir sahil ilçesidir. İlçe çok eski bir tarihe sahiptir. MÖ ki devirlerde Frigya, Kimmi, Misir, Lidyalilar ve Persler, Alaçam'da hüküm sürmüşlerdir. İlçesi sınırları içinde bulunan Sivritepe, Alaçam'ın en eski yerleşim yeri olduğu tahmin edilmektedir. Tepede eski yıkık surlar bulunmakta.Yapılan arkeolojik kazılarda tarihi çömlekten yapılmış buluntulara rastlanmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır