Ala Köprü Otelleri

Bu yerdeki 10 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ala Köprü Otelleri

Genel Bilgi

Anamur Ermenek karayolunun 16. km. sinde Dragon çayı üzerinde yer alır. Yazıtı bulunmayan köprünün 14. yüzyışdada Karamanoğulları tarafından Akdeniz'e ulaşmak için yapıldığı bilinmektedir. Ala Köprü, çevresindeki bitki örtüsünün yarattığı değişik ve etkili havayı bozmayan, doğal güzelliklerle bütünleşme başarısını gösteren bir mimarlık harikasıdır. An

Hotel Balşen

Anamur / Mersin
Merkezi konumda bulunan otelimiz denize yürüme mesafesinde olup odalarımızda; direkt telefon, fransız balkon, ücretsiz internet, sprit kılima, tv uydu yayını, duş, wc, saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Anemonia Hotel

Anamur / Mersin
Otelimiz 2 yıldır faaliyettedir. Toplamda 35 odadan oluşmaktadır. Odalarda; direkt telefon, fransız balkon, ücretsiz internet, sprit kılima, tv uydu yayını, duş, wc, saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Anamur İskele Butik Otel

Anamur / Mersin
Tesisimizde açık/kapalı restoranımız vardır. Yeşillikler içerisinde bulunduğumuzdan ötürü mangal yapmaya müsaittir. Canlı müzik bulunur,aile işletmesi olarak hizmet vermekteyiz.

Ünlüselek Hotel

Anamur / Mersin
ürk turizminin sessiz ve sakinliği ile göze çarpan Mersine bağlı Anamur ilçesinde kurulmuş olan tesisimiz 64 standart odası 5 connection room (aile odası) 2 suit ve bir adet engelli odası ile toplam 157 yatak kapasitesine sahip olup misafirlerimizin hi

Hotel Rumana

Anamur / Mersin
Rumana Hotel'in odalarında uydu TV, emanet kasası ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Her odada balkon bulunmaktadır. En-suite banyoda duş ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Restoranda her sabah kahvaltı servisi yapılır.

Hotel Rolli

Anamur / Mersin
Otel 14 odalı olup 9 Suit odası engelli müşteriler için dizayn edilmiştir. Otel Kapasitesi 35-40 kişiliktir. Otelin çevresi, odaları, havuzu engelli müşterilerin rahat hareket edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Otelin 5 dk.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ala Köprü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ala Köprü Hakkında

Ala Köprü Otelleri Anamur Ermenek karayolunun 16. km. sinde Dragon çayı üzerinde yer alır. Yazıtı bulunmayan köprünün 14. yüzyışdada Karamanoğulları tarafından Akdeniz'e ulaşmak için yapıldığı bilinmektedir. Ala Köprü, çevresindeki bitki örtüsünün yarattığı değişik ve etkili havayı bozmayan, doğal güzelliklerle bütünleşme başarısını gösteren bir mimarlık harikasıdır. Ana kemerin yapısı çok önemli bir işçilik ve sağlam traverten malzeme ile başlı başına bir özellik ve değer arz eder. Köprü üzerinden bu gün dahi ağır tonajlı araçlar geçebilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır