Akhisar Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Akhisar Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Türklere ait ilk hastane 1893 yılında Akhisar eşrafından Selimzade Ahmet Ragıpbey tarafından Paşa Mah. Paşa camii yanında inşa ettirilmiştir.İkinci Dünya Savaşı yıllarında Ragıpbeyin 1891 yılında inşa ettirdiği köşk denilen bina satın alınarak hastane bu binaya taşınmıştır.1950 yılının başında aynı yerde yeni hastane binası temelleri atılmış,1954 yılı

Fayton Hotel

Akhisar / Manisa /
Akhisar'da yer alan Fayton Hotel, bir bahçe ve teras sunmaktadır. Resepsiyon 24 saat açıktır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Konuklar, sauna ve spor salonundan yararlanabilirler.

Otel Tütün

Akhisar / Manisa /
Tesisin odaları düzenli olarak temizlenmektedir ve nevresim, havlular günlük olarak değiştirilmektedir. Sigara içilmeyen odalara sahip olan Otel Tütün Akhisar'da otopark hizmeti sunulmaktadır.

Palm City Hotel Akhisar

Akhisar / Manisa /
Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara sunmayı hedefleyen şirketimiz, zincir otel olma yolunda ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni otelleriyle hizmet vermeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Akhisar Devlet Hastanesi Hakkında

Türklere ait ilk hastane 1893 yılında Akhisar eşrafından Selimzade Ahmet Ragıpbey tarafından Paşa Mah. Paşa camii yanında inşa ettirilmiştir.İkinci Dünya Savaşı yıllarında Ragıpbeyin 1891 yılında inşa ettirdiği köşk denilen bina satın alınarak hastane bu binaya taşınmıştır.1950 yılının başında aynı yerde yeni hastane binası temelleri atılmış,1954 yılında Sağlık Bakanlığı’ na bağlı olarak şu andaki hastane binasının esasını teşkil eden 70 yataklı çağdaş bir hastane kurulmuştur.Gelişen değişen ülkemiz koşullarına ayak uydurabilmek ve ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla hastanemiz 25.06.2007 tarihinde yeni ve modern hizmet binasında 140 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinin ek bina olarak hizmet vermeye başlamasıyla yatak sayısı 200e çıkmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır