Akçakale (Haldandoz Kalesi) Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Akçakale (Haldandoz Kalesi) Otelleri

Genel Bilgi

Trabzon'un 18 km batısında bulunan Akçakale'de denize hâkim bir terasta ilçeye ismini veren kale yer almaktadır. Kalenin 1297–1330 yıllarında İmparator Aleksios II tarafından Selçuklulara karşı korunmak amacıyla yaptırıldığı sanılmaktadır. Moloz ve kesme taştan yapılan kalenin birçok bölümü yıkılmış olmasına rağmen yine de orijinal görünümünden pek fa

Mare Blu Hotel

Akçaabat / Trabzon /
Otelimiz denize sıfır konumu, plaj imkanı ve sessizliğiyle ön plandadır.Aynı zamanda Cafe & Restoran hizmetlerimiz nargile , balık , köfte , vb restoran hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm misafirlerimizi bekleriz .

Marbella Tatil Köyü

Akçakale / Akçaabat / Trabzon /

Tilya Resort Hotel

Sögütlü / Akçaabat / Trabzon /
enizin hemen yaninda, Karadeniz Bölgesinin en temiz ve güvenlikli AQUA Parki, Yari olimpik yetiskin, çocuk ve bebek havuzu, havuz kafeteryasi ile hizmet veren açik mekan aktivitesi, SPA Merkezinde, Isitmali iç havuz, Sauna, Türk Hamami ve Fitness salon

Your Sea Pearl Home (الإقامة على الشاطئ)

Mersin / Akçaabat / Trabzon /
Your Sea Pearl Home Trabzon'un en büyük ilçesi Akçaabat'ta denize sıfır konumda, full eşyalı bir aile işletmesidir.

Trabzon Sea

Söğütlü / Akçaabat / Trabzon /
Trabzon Sea ,bu tesis plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Mersin'de yer alan bu klimalı dairede deniz manzaralı teras mevcuttur. Trabzon'a 23 km mesafede bulunan Secret Paradise 1'de bahçe manzarası vardır.

Mehmet Efendi Konağı Otel Restaurant Cafe

Merkez / Akçaabat / Trabzon /
Trabzon'da, Şenol Güneş Stadyumu'na 8 km mesafede yer alan Mehmet Efendi Konağı Otel Restoran Cafe, deniz manzaralı ve teraslıdır. Konuklar, tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilirler. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Akçakale (Haldandoz Kalesi) Hakkında

Trabzon'un 18 km batısında bulunan Akçakale'de denize hâkim bir terasta ilçeye ismini veren kale yer almaktadır. Kalenin 1297–1330 yıllarında İmparator Aleksios II tarafından Selçuklulara karşı korunmak amacıyla yaptırıldığı sanılmaktadır. Moloz ve kesme taştan yapılan kalenin birçok bölümü yıkılmış olmasına rağmen yine de orijinal görünümünden pek fazla uzaklaşmamıştır. Ancak katlar arasının ahşap oluşu bu bölümlerin günümüze ulaşmalarını engellemiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır