Ahmet Faik Abasıyanık (AFA) Kültür Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 15 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ahmet Faik Abasıyanık (AFA) Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

1983 yılında inşaatına başlanan merkezin, çeşitli nedenlerle inşaatına başlanamamıştır. 1999 depremi sonrasında inşaat halindeki binanın Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne devri üzerine, Uluslararası Hristiyan Kiliseler Birliği (Caritas)’nin maddi destekleriyle 26 Aralık 2002’de kısmen hizmete açılmıştır. 206 kişilik tiyatro sahnesi-konf

Sakarya Grand Hotel

Adapazari / Sakarya /
lkemizin önde gelen turizm ve sanayi şehirlerinden biri olan Sakarya'da bulunan Sakarya Grand Hotel, konuklarına rahat, huzurlu ve sıcak bir atmosferde kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlayacak, Türk misafirperverliğini ilke edinmiş ayrıcalı

1inci Konak

Merkez / Adapazari / Sakarya /

Ramada by Wyndham Sakarya Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya /
Uluslararası Ramada Oteller Zinciri'nin, 5 yıldızlı otel standartları ile tasarlanmış olan Ramada By Wyndham Sakarya Hotel, sizleri ileri teknoloji, konfor ve estetik ile buluşturuyor.

Ada Elit Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya /
Ada Elit Hotel, gerek iş gezisi gerekse ilimizin doğal güzelliklerini yerinde keşfetmek için ilimize gelen misafirlerimizin çok rahat ulaşabilecek olduğu Sakarya'nın en merkezi bölgesinde yer almaktadır.

The Riada Hotel

Merkez / Adapazari / Sakarya /
Modern bir mimariye sahip olan hotelimiz, şehir merkezinde yer alıp 2009 yılında deprem yönetmeliklerine uygun olarak 2 katlı olarak inşa edilmiştir.

Palmiye Konukevi

Merkez / Adapazari / Sakarya /
Temizliğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu Palmiye Konuk Evi’nde odalar sade ve kullanışlı. Misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ve özenle hazırlanmış odaları farklı büyüklüklere ve yatak tiplerine sahip.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Ahmet Faik Abasıyanık (AFA) Kültür Merkezi Hakkında

1983 yılında inşaatına başlanan merkezin, çeşitli nedenlerle inşaatına başlanamamıştır. 1999 depremi sonrasında inşaat halindeki binanın Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne devri üzerine, Uluslararası Hristiyan Kiliseler Birliği (Caritas)’nin maddi destekleriyle 26 Aralık 2002’de kısmen hizmete açılmıştır. 206 kişilik tiyatro sahnesi-konferans salonuyla bir kısım binalarının hizmete açıldığı merkeze, Ahmet Faik Abasıyanık (AFA) Kültür Merkezi adı verilmiş olup, o tarihten bu yana tiyatro, konferans, panel ve bir kısım sanat sergilerine ev sahipliği yapmaktadır. Binanın tamamlanan diğer kısımlarında ise Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin resim, seramik vs. gibi bölümleri eğitim hizmeti görmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır