Acıbadem Sağlık Hastanesi Otelleri

Acıbadem Sağlık Hastanesi otelleri, en uygun Acıbadem Sağlık Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Acıbadem Sağlık Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Acıbadem Hastanesi,2012 yılı Haziran ayında hizmete açılmıştır.22 bin m2 alan üzerine kurulu hastane, çevrenin doğasına uyumlu mimarisi, hasta güvenliği ve konforunun ön plana çıktığı, bölgenin sağlık ihtiyaçlarının göz önünde tutulduğu bir anlayışla hizmete sunuldu.Tıbbın her alanında hizmet veren hastanenin konumu ve bölge halkına sunduğu ola

Ortakentte Özel Havuzlu Müstakil Villa BD467

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent bölgesinde 2.500 m² arazi içinde olup gürültüden uzak ama Ortakent/Yahşi'nin mavi bayraklı plajına ve restoranlara ayrıca Yalıkavak’a araç ile sadece 5 dakikalık mesafededir.

Villa Camille

Bodrum / Mugla
izi herkesten farklı kılacak seçkin bir deneyim için Selvese Luxury Services! Selvese Luxury Services, artık her şeyin kişiye özel olarak tasarlandığı dünyamızda, size özel, mükemmel bir tatili ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturma hedefiyle 2018 y

Villa Seashell

Ortakent / Yahşi / Bodrum / Muğla
Bodrum'un Ortakent beldesinde balkonundan masmavi deniz manzarası sunan dubleks Villa Seashell, tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanaklarıyla donatılmış olup keyifli bir taş binada hizmet vermektedir.

Dilek Ağacı Villaları

Ortakent / Bodrum / Muğla
Tarihi ve doğal güzelliklerin en ihtişamlı ve iç içe olduğu tatil bölgelerinden biri olan Bodrum'un Ortakent Beldesi'nde inşaa edilmiş bu özel villalar, farklı ve şık tasarımı ile unutulmaz tatilin kapılarını açıyor.

Bodrum Ortakentte Özel Havuzlu Villa BD409

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent beldesinde yer almakta olup 230 m² toplam brüt alana sahiptir.

Ortakentte Özel Olimpik Yüzme Havuzlu Villa BD410

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem, özel yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum - Ortakent beldesinde 6.000 m² arazi içinde olup gürültüden uzak ama Ortakent/Yahşi'nin mavi bayraklı plajına ve restoranlara araç ile sadece 5 dakikalık mesafede yer alır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Acıbadem Sağlık Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Acıbadem Sağlık Hastanesi Hakkında

Acıbadem Sağlık Hastanesi   Otelleri Bodrum Acıbadem Hastanesi,2012 yılı Haziran ayında hizmete açılmıştır.22 bin m2 alan üzerine kurulu hastane, çevrenin doğasına uyumlu mimarisi, hasta güvenliği ve konforunun ön plana çıktığı, bölgenin sağlık ihtiyaçlarının göz önünde tutulduğu bir anlayışla hizmete sunuldu.Tıbbın her alanında hizmet veren hastanenin konumu ve bölge halkına sunduğu olanaklar dikkat çekiyor. Özellikle girişimsel kardiyoloji, yetişkin ve çocuk kalp damar cerrahisi, radyoloji ve nükleer tıp alanlarında Bodrum ve çevresinin ihtiyacına yönelik özel hizmet veriyor. Ayrıca hava ambulanslarının inmesi için tasarlanmış heliport alanıyla hastaneye ulaşan her türlü acil hastaya müdahale etme imkanına sahip olması, bölgeye özel avantaj sağlıyor. Acıbadem Sağlık Grubu’na bağlı tüm hastanelerdeki ileri teknoloji olanakları, Acıbadem Bodrum’da da mevcut. Hastanede ileri teknoloji cihazlarla tanı ve tedavi hizmeti sunuluyor. Radyoloji Bölümü’nde Multislice Tomografi, Anjio CT, Dijital Mamografi, Ultrasonografi ve 1.5 Tesla MR gibi tanı cihazları yer alıyor. Nükleer Tıp alanında kullanılacak Gama Kamera ve PET CT cihazları ise bölgede bir ilk olacak.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır