Abuzer Gaffari Türbesi Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Abuzer Gaffari Türbesi Otelleri

Genel Bilgi

Bağdat seferi dönüşünde IV. Murat‘ın emriyle yaptırılmış olan türbe, kapısındaki yazıttan öğrenildiğine göre 1723 tarihlidir. Abuzer Gaffari, sahabeden olup, MEdine'nin Gazye köyünde doğmuş önemli bir kimsedir. Ülkemzdeki mezarının makam olduğu düşünülmektedir. TÜrbeye sürekli olarak çalışan Ziyater Minibüsleri bulunmaktadır. Zİyaret Kabristanı oldukç

White Star Hotel

Merkez / Merkez / Adiyaman /
White Star Hotel lüks ve ihtişam ile dekore edilmiş odaları ve misafir alanları ile 24 saat hizmet veren Resepsiyon ekibi,Bellboy ve Vale hizmetleri ile Adıyman’nın kalbinde Atatürk bulvarında 2016 yılının başında açılmıştır.

Otel Samos

Merkez / Merkez / Adiyaman /
Hotel Samos, iş ve tatil amaçlı seyahat eden konukların farklı ihtiyaçlarına hitap eden nitelikleriyle kendine özgün, çağdaş ve modern dizaynlı beklentilerin karşılandığı lüks bir oteldir. Mezopotamyanın Kommange bölgesinde Dünyanın 7.

Hilton Garden Inn Adıyaman

Merkez / Adiyaman /
Hilton Garden Inn Adıyaman, şehir merkezindeki konumu, kültürel ve tarihi mekanlara olan yakınlığı ile misafirlerine muhteşem bir konaklama fırsatı sunuyor.

Antiochos Otel

Merkez / Merkez / Adiyaman /
Otelimiz 1995 yılından bu yana misafirlerine ev konforunda 4 yıldızlı olup beş yıldız standartlarında kaliteli hizmet vermekte bölgenin en zarif otellerinden biridir.

Arsames Hotel

Merkez / Adiyaman /
OTELIMIZ 2012 YILINDA HIZMETE SUNULMUSTUR SEHIR MERKEZINDE OLUP HAVAALANINA 15 DK MESAFEDEDIR.OTELIM 50 ODA 100 YATAK KAPASITESINE SAHIPTIR.

Hotel Elvina

Merkez / Merkez / Adiyaman /
Otelimiz 40 odadan olusmakta olup müsteri memnuniyeti esasli hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Abuzer Gaffari Türbesi Hakkında

Bağdat seferi dönüşünde IV. Murat‘ın emriyle yaptırılmış olan türbe, kapısındaki yazıttan öğrenildiğine göre 1723 tarihlidir. Abuzer Gaffari, sahabeden olup, MEdine'nin Gazye köyünde doğmuş önemli bir kimsedir. Ülkemzdeki mezarının makam olduğu düşünülmektedir. TÜrbeye sürekli olarak çalışan Ziyater Minibüsleri bulunmaktadır. Zİyaret Kabristanı oldukça gözde ve mühim bir mekandır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır