Abant İzzet Baysal Üniversitesi Otelleri

Abant İzzet Baysal Üniversitesi otelleri, en uygun Abant İzzet Baysal Üniversitesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Abant İzzet Baysal Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi,3 Temmuz 1992 yılında hizmete açılmıştır.Üniversitemizde, 7 fakülte, 4 enstitü, 5 yüksekokul, 5 meslek yüksekokulu ve 7 araştırma merkezi bulunmaktadır. Üniversitenin bu birimlerinde görev yapan 900 öğretim elemanı ve 550 idari personel, 20.000 öğrenciye eğitim verilmektedir.Üniversite Fakülteleri;Bolu İzzet Baysal Tıp

Aydogdu Suit

Merkez / Bolu
Tüm dairelerimiz dogal gazli olup 24 saat sicak su, kapali otopark hizmetimiz vardir. Sinirsiz Wi-Fi mevcuttur.

Matışlar Konağı Butik Otel

Merkez / Bolu
Huzurlu ve tarih kokan bir deneyim...

Bolu City Otel

Merkez / Bolu
Bolu City Otel'de açık büfe kahvaltı hizmeti verilmekte olup, kapalı otopark mevcuttur. 24 saat oda servisi hizmeti ve otel içerisinde mini market mevcuttur.

Soylu Otel Bolu

Merkez / Bolu
runlar ve çözümlerle dolu iş hayatının beraberinde getirdiği Stresli iş hayatının koşturmacası içerisinde, nerde konaklayayım sorusundan kurtulmanız için modern ve konforun birleştiği tarzda döşenmiş, ulaşım ve park sıkıntısı olmayan Şehir merkezi ve

Bolu Suit Otel

Merkez / Bolu
Modern tarzda döşenmiş 28 adet konforlu odası, 70 kişilik modern şekilde döşenmiş restoranımızda sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için açık büfe kahvaltı olarak hizmetinizdedir.

Özkanlar Apart

Merkez / Bolu
Bolu'daki eviniz 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kendinden mutfaklı daireler 2,3,4,5,6 ve 8 kişi kapasiteledir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hakkında

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Otelleri Abant İzzet Baysal Üniversitesi,3 Temmuz 1992 yılında hizmete açılmıştır.Üniversitemizde, 7 fakülte, 4 enstitü, 5 yüksekokul, 5 meslek yüksekokulu ve 7 araştırma merkezi bulunmaktadır. Üniversitenin bu birimlerinde görev yapan 900 öğretim elemanı ve 550 idari personel, 20.000 öğrenciye eğitim verilmektedir.Üniversite Fakülteleri;Bolu İzzet Baysal Tıp Fakültesi,Bolu Araştırma ve Uyg.Hast.,Eğitim Fakültesi,Fen Edebiyat Fakültesi,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Mühendislik Mimarlık Fakültesi,Güzel Sanatlar Fakültesi'dir.Enstitüler;Fen Bilimleri Enstitüsü,Sağlık Bilimleri Enstitüsü,Sosyal Bilimler Enstitüsü'dır.Yüksekokullar;Beden Eğitimi ve Spor Y.O.,Bolu Sağlık Y.O.,Kemal Demir Fizik Ted.ve R.Y.O.,Gerede Uygulamalı Bilimle Y.O.,Bolu Turizm İşl. ve Otelcilik Y.O.'dır.Meslek Yüksekokulları;Bolu Meslek Yüksekokulu,Gerede Meslek Yüksekokulu,Mengen Meslek Yüksekokulu,Mudurnu Meslek Yüksekokulu'dur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır