Abant Gölü Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Abant Gölü Otelleri

Genel Bilgi

Abant Gölü,etrafı çamlık tepelerle çevrili, tabii manzarası çok güzel bir göl'dür. Abant Deresi vadisinde heyelan sonucu meydana gelmiş set gölüdür.Suyunun bir kısmı Abant Deresi ile Bolu Çayına dökülür. Suyu tatlı ve durudur. Gölün etrafı çam, kayın, gürgen ve köknar ağaçları ile süslüdür.ölde sandal, kayık ve motorla gezilir. Şiddetli kışlarda göl

Büyük Abant Oteli

Abant / Mudurnu / Bolu
Bolu, Türkiye’nin çoğu şehrinin gökdelenler ve rezidanslara esir olmuş kısmından nasibini almamış, hala bakir kalmayı başaran ender şehirlerden birisidir.

Abant Kartal Yuvası Otel

Abant / Mudurnu / Bolu
Tüm odalar düz ekran TV, telefon ve gardırop ile donatılmıştır. Her odada bir masa ve 2 sandalyenin yer aldığı özel balkon bulunmaktadır. Bazı odalarda şömine de vardır.

Abant Aden Boutique Hotel & Spa

Abant / Mudurnu / Bolu
24 odalı çok özel ve sıcak konaklama odası bulunan butik otelde modern otantik yapıyı bozmadan taş, ahşap olmak üzere tamamen doğal malzemeler kullanılmıştır.

Fuatbeyler Konağı

Mudurnu / Bolu
Fuatbeyler Konağı, tarihi dar sokaklar ve eski evler ile çevrili küçük Mudurnu kasabasında bulunmaktadır. Tesis bir bahçe ve eski bir Osmanlı konağında geleneksel odalar sunmaktadır.

Keyvanlar Konagi Butik Otel

Mudurnu / Bolu
Ücretsiz Wi-Fi internet erişimi bulunan otelin restoranında organik yemekler sunulmaktadır. Keyvanlar Konağı'nın odalarındaki duvar kaplamaları ve mobilyalar ahşaptandır.

Sarot Thermal Palace

Mudurnu / Bolu
İş yaşamınızın stresinden kurtulmak, şehir kalabalıklarından ve stresinden uzaklaşmak için çam ormanları ile kaplı otelimiz aradığınız huzuru, termal sağlığı ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz tatil yanı başınızda...

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Abant Gölü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Abant Gölü Hakkında

Abant Gölü Otelleri Abant Gölü,etrafı çamlık tepelerle çevrili, tabii manzarası çok güzel bir göl'dür. Abant Deresi vadisinde heyelan sonucu meydana gelmiş set gölüdür.Suyunun bir kısmı Abant Deresi ile Bolu Çayına dökülür. Suyu tatlı ve durudur. Gölün etrafı çam, kayın, gürgen ve köknar ağaçları ile süslüdür.ölde sandal, kayık ve motorla gezilir. Şiddetli kışlarda göl buz tutar. Etrafını çevreleyen dağlar kış sporlarına elverişli olmasına rağmen, bu yönde fazla bir faaliyet yoktur. Etrafında turistik oteller, dinlenme evleri ve halka açık piknik yerleri vardır. Göl, İstanbul-Ankara yoluna 25 kilometreyi bulan asfalt bir yolla bağlıdır. Bu yolun her iki tarafı çam ormanıdır. Yayla havası, çam kokusu fevkalade manzarası ile görülmeye değer bir yerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır