Abant Gölü Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Abant Gölü Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Abant Gölü,etrafı çamlık tepelerle çevrili, tabii manzarası çok güzel bir göl'dür. Abant Deresi vadisinde heyelan sonucu meydana gelmiş set gölüdür.Suyunun bir kısmı Abant Deresi ile Bolu Çayına dökülür. Suyu tatlı ve durudur. Gölün etrafı çam, kayın, gürgen ve köknar ağaçları ile süslüdür.ölde sandal, kayık ve motorla gezilir. Şiddetli kışlarda göl

Abant Köşk Oteli

Abant / Mudurnu / Bolu /
Abant Gölü kıyısında bulunan Abant Köşk Oteli'nin odalarında ücretsiz Wi-Fi ve özel balkon yer almaktadır. Otelde sunulan imkanlar arasında sauna ve 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır.

Büyük Abant Oteli

Abant / Mudurnu / Bolu /
Bolu, Türkiye’nin çoğu şehrinin gökdelenler ve rezidanslara esir olmuş kısmından nasibini almamış, hala bakir kalmayı başaran ender şehirlerden birisidir.

Borvo Otel

Abant / Mudurnu / Bolu /

Abant Aden Boutique Hotel & Spa

Abant / Mudurnu / Bolu /
24 odalı çok özel ve sıcak konaklama odası bulunan butik otelde modern otantik yapıyı bozmadan taş, ahşap olmak üzere tamamen doğal malzemeler kullanılmıştır.

Fuatbeyler Konağı

Mudurnu / Bolu /
Fuatbeyler Konağı, tarihi dar sokaklar ve eski evler ile çevrili küçük Mudurnu kasabasında bulunmaktadır. Tesis bir bahçe ve eski bir Osmanlı konağında geleneksel odalar sunmaktadır.

Keyvanlar Konagi Butik Otel

Mudurnu / Bolu /
Ücretsiz Wi-Fi internet erişimi bulunan otelin restoranında organik yemekler sunulmaktadır. Keyvanlar Konağı'nın odalarındaki duvar kaplamaları ve mobilyalar ahşaptandır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Abant Gölü Hakkında

Abant Gölü,etrafı çamlık tepelerle çevrili, tabii manzarası çok güzel bir göl'dür. Abant Deresi vadisinde heyelan sonucu meydana gelmiş set gölüdür.Suyunun bir kısmı Abant Deresi ile Bolu Çayına dökülür. Suyu tatlı ve durudur. Gölün etrafı çam, kayın, gürgen ve köknar ağaçları ile süslüdür.ölde sandal, kayık ve motorla gezilir. Şiddetli kışlarda göl buz tutar. Etrafını çevreleyen dağlar kış sporlarına elverişli olmasına rağmen, bu yönde fazla bir faaliyet yoktur. Etrafında turistik oteller, dinlenme evleri ve halka açık piknik yerleri vardır. Göl, İstanbul-Ankara yoluna 25 kilometreyi bulan asfalt bir yolla bağlıdır. Bu yolun her iki tarafı çam ormanıdır. Yayla havası, çam kokusu fevkalade manzarası ile görülmeye değer bir yerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır