Yardım

Loading...
Sırala

Abana Berrunil Otel

Normal
6.5
Abana, Kastamonu
Abana Berrunil Otel mavi ile yeşilin buluştuğu noktada misafirlerini ağırlıyor. Denize birkaç adım uzaklıktaki tesis, sunduğu olanaklar ile keyif dolu bir tatil yaşatıyor.
Normal
6.5

Tatilya Resort Hotel

Normal
6.9
Abana Merkez, Abana, Kastamonu
Batı Karadeniz de yeşil ve maviyle iç içe bir cennet. Abana Tatilya' nın benzersiz konumu, denizden doğup denizden batan güneşi, her zaman temiz her zaman taptaze havası ile gençleştiğinizi hissedeceksiniz. Her şeye uzak, kendinize yakın olacaksınız.
Normal
6.9

Quiet Abana Hacıveli Konağı

Abana, Kastamonu
Quiet Abana Hacıveli Konağı toplam 6 odalı olup, oda & kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Abana

Kestane, çam, meşe ağaçları ve fundalıkların yemyeşil manzarası eşliğinde Karadeniz'i seyre dalacağınız Kastamonu ilçesi Abana'ya hoş geldiniz! Karadeniz'in benzersiz tabiatına şahit olacağınız Abana; otellerindeki zengin mutfağı ve lüks donanımlarıyla konfor ve keyif içinde bir tatil geçirmenizi sağlıyor. El üstünde ağırlanarak konaklayacağınız Abana otel rezervasyonu için otelz.com'a bakabilirsiniz.

 Sık ağaçlar, ahşap köprüler ve yıllar öncesinden kalma değirmen kalıntılarının bulunduğu doğa harikası Hacıveli Kanyonu, tertemiz bir sahili ve kayalıklarda oturup manzarayı izleme imkanı bulabileceğiniz Hacıveli Koyu, kamelyasında oturup taptaze balıkların lezzetine bakacağınız, geleneksel ahşap mimarisi ve yemyeşil bahçesiyle Hacıveli Konağı, Abana'da gezilecek yerler arasında ilk sıraları alıyor. İçinde bulunan doğal güzellikleri ve pastoral bir şiiri andıran manzarası ile Hacıveli Köyü'nün dışında Geç Bizans'tan kalma tarihi bir eser olan Vaftiz Teknesi ve Harmason Camii de Abana'da görmeniz ve fotoğraflamanız gereken yerler arasında. Zengin Karadeniz mutfağının en nadide örneklerini de otelz.com'dan seçtiğiniz otelde ve Abana'daki yeme içme mekanlarında bulacaksınız. Güveç, etli yaprak sarması, kaşık helvası, hodan ve kulaklı makarna Kastamonu'ya özgü yöresel yemeklerin başında geliyor.

Pastoral bir tatille enerji ve huzur depolayacağınız Abana gezinizde tüm yeşillikler ve güzellikler sizinle olsun.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor