Abana Otelleri

En uygun Abana otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Abana Otelleri

Genel Bilgi

Kestane, çam, meşe ağaçları ve fundalıkların yemyeşil manzarası eşliğinde Karadeniz'i seyre dalacağınız Kastamonu ilçesi Abana'ya hoş geldiniz! Karadeniz'in benzersiz tabiatına şahit olacağınız Abana; otellerindeki zengin mutfağı ve lüks donanımlarıyla konfor ve keyif içinde bir tatil geçirmenizi sağlıyor. El üstünde ağırlanarak konaklayacağınız Abana

Tatilya Resort Hotel

Abana Merkez / Abana / Kastamonu
Batı Karadeniz de yeşil ve maviyle iç içe bir cennet. Abana Tatilya' nın benzersiz konumu, denizden doğup denizden batan güneşi, her zaman temiz her zaman taptaze havası ile gençleştiğinizi hissedeceksiniz. Her şeye uzak, kendinize yakın olacaksınız.

Abana Berrunil Otel

Abana / Kastamonu
Berrunil Otel, Kastamonu?da mavi ile yeşilin buluştuğu noktada misafirlerini ağırlıyor. Denize birkaç adım uzaklıktaki tesis, sunduğu olanaklar ile keyif dolu bir tatil yaşatıyor.

Mavideniz Otel

İnebolu / Kastamonu
Royalife Otel olarak amacımız siz değerli misafirlerimize aradığı huzuru ve konforu sağlamaktır.

İnebolu Gardenya Hotel

Merkezköyler / İnebolu / Kastamonu
Karadeniz’in eşsiz doğasında; dinlencenize çok keyifli anılar katmanız, en lezzetli yemeklerimizden tatmanız, dalga sesleri ile güzel bir uyku, bol oksijen almanız için sizleri de otelimizde ağırlamak istiyoruz.

Ergün Hotel

Taşköprü / Kastamonu
Ergün Hotel Taşköprü İlçe Merkezindedir.

Gölköy Yaşam Resort

Merkez / Merkez / Kastamonu
Bölgenin temiz oksijene sahip alanlarından biri olma özelliğine sahip Gölköy Yaşam Resort, konuklarına konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Abana Hakkında

Abana Otelleri

Kestane, çam, meşe ağaçları ve fundalıkların yemyeşil manzarası eşliğinde Karadeniz'i seyre dalacağınız Kastamonu ilçesi Abana'ya hoş geldiniz! Karadeniz'in benzersiz tabiatına şahit olacağınız Abana; otellerindeki zengin mutfağı ve lüks donanımlarıyla konfor ve keyif içinde bir tatil geçirmenizi sağlıyor. El üstünde ağırlanarak konaklayacağınız Abana otel rezervasyonu için otelz.com'a bakabilirsiniz.

 Sık ağaçlar, ahşap köprüler ve yıllar öncesinden kalma değirmen kalıntılarının bulunduğu doğa harikası Hacıveli Kanyonu, tertemiz bir sahili ve kayalıklarda oturup manzarayı izleme imkanı bulabileceğiniz Hacıveli Koyu, kamelyasında oturup taptaze balıkların lezzetine bakacağınız, geleneksel ahşap mimarisi ve yemyeşil bahçesiyle Hacıveli Konağı, Abana'da gezilecek yerler arasında ilk sıraları alıyor. İçinde bulunan doğal güzellikleri ve pastoral bir şiiri andıran manzarası ile Hacıveli Köyü'nün dışında Geç Bizans'tan kalma tarihi bir eser olan Vaftiz Teknesi ve Harmason Camii de Abana'da görmeniz ve fotoğraflamanız gereken yerler arasında. Zengin Karadeniz mutfağının en nadide örneklerini de otelz.com'dan seçtiğiniz otelde ve Abana'daki yeme içme mekanlarında bulacaksınız. Güveç, etli yaprak sarması, kaşık helvası, hodan ve kulaklı makarna Kastamonu'ya özgü yöresel yemeklerin başında geliyor.

Pastoral bir tatille enerji ve huzur depolayacağınız Abana gezinizde tüm yeşillikler ve güzellikler sizinle olsun.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır