5 Temmuz Stadyumu Otelleri

Bu yerdeki 9 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

5 Temmuz Stadyumu Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

5 Temmuz Stadyumu, İskenderun Demir Çelikspor ve İskenderunspor 1967'nin futbol takımlarının maçlarına ev sahipliği yapan şehir stadyumudur. İsmini şehrin kurtuluş tarihi olan 5 Temmuzdan almıştır. Ayrıca 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve 29 Ekim tarihlerinde yapılan törenler bu stadta gerçekleştirilir. Ayrıca stadyumda dijital skor tabelası, elektron

Aren Life Hotel

Antakya / Hatay /
Misafirlerine geleneksel kahvaltı servis eden tesis şık dekorasyonlu odaları ile turistik amaçlı seyahatlere hitap eden, konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Neccar Otel

Merkez / Antakya / Hatay /
Neccar Otel, 32 odalı olup 2019 Ağustos'ta hizmete açılmıştır. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet verecek otelimizin tüm odalarında merkezi klima, Wi-Fi, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, minibar, uydu yayın LCD TV, banyo buklet ürünleri mevcuttur.

Kavinn Butik Otel

Antakya / Hatay /
Antakya' nin tarihi dokusunu hissedebileceginiz ve eskiye olan özlemi giderebileceginiz, konforlu ve sik bir konaklama mekani.

Liwan Deluxe Hotel

Merkez / Antakya / Hatay /
Konak, Antakya'nın soylu ailelerinden Halefoğlu ailesine ev sahipliği yapmıştır. Uzun yıllar Cemile Halefoğlu Konağı olarak da anılmıştır.

Mahallem Butik Hotel

Antakya / Hatay /
Merkezde olan butik otelimiz konak yapısında olup 9 odalıdır ve oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Mahallem Butik Hotel güzel ve huzur dolu bir avluya sahiptir.

Çiçekli Konak Butik Otel

Merkez / Antakya / Hatay /
Gazipaşa Caddesi ile Güllü Sokağın kesiştiği yerde bir köşe yapısı olan bu ev, avluyu kuzey ve batı yönlerden çevrelemektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

5 Temmuz Stadyumu Hakkında

5 Temmuz Stadyumu, İskenderun Demir Çelikspor ve İskenderunspor 1967'nin futbol takımlarının maçlarına ev sahipliği yapan şehir stadyumudur. İsmini şehrin kurtuluş tarihi olan 5 Temmuzdan almıştır. Ayrıca 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve 29 Ekim tarihlerinde yapılan törenler bu stadta gerçekleştirilir. Ayrıca stadyumda dijital skor tabelası, elektronik bilet geçiş sistemi ve paratoner de mevcuttur. Kapalı tribün ve eski açık tribün diye adlandırılan tribünler ve deplasman takım taraftarları için ayrılan kale arkası bölümü tamamen koltukludur. Engelli tribünü de içeriğinde bulunur. Işıklandırma sistemi 2008 yılının sonunda tamamen yepyeni bir hal almıştır. Hatay Şehrinin en büyük stadyumudur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır