5 Temmuz Stadyumu Otelleri

5 Temmuz Stadyumu otelleri, en uygun 5 Temmuz Stadyumu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun 5 Temmuz Stadyumu Otelleri

Genel Bilgi

5 Temmuz Stadyumu, İskenderun Demir Çelikspor ve İskenderunspor 1967'nin futbol takımlarının maçlarına ev sahipliği yapan şehir stadyumudur. İsmini şehrin kurtuluş tarihi olan 5 Temmuzdan almıştır. Ayrıca 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve 29 Ekim tarihlerinde yapılan törenler bu stadta gerçekleştirilir. Ayrıca stadyumda dijital skor tabelası, elektron

Aren Life Hotel

Antakya / Hatay
Misafirlerine geleneksel kahvaltı servis eden tesis şık dekorasyonlu odaları ile turistik amaçlı seyahatlere hitap eden, konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Sami Akar Saray Otel

Antakya / Hatay
Kadim şehir Antakya'mızın gelmiş geçmiş medeniyetlerden miras olarak aldığı en büyük paye hiç şüphesiz ki misafirperverliğidir.

Neccar Otel

Merkez / Antakya / Hatay
Neccar Otel, 32 odalı olup 2019 Ağustos'ta hizmete açılmıştır. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet verecek otelimizin tüm odalarında merkezi klima, Wi-Fi, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, minibar, uydu yayın LCD TV, banyo buklet ürünleri mevcuttur.

Kavinn Butik Otel

Antakya / Hatay
Antakya' nin tarihi dokusunu hissedebileceginiz ve eskiye olan özlemi giderebileceginiz, konforlu ve sik bir konaklama mekani.

Liwan Deluxe Hotel

Merkez / Antakya / Hatay
Konak, Antakya'nın soylu ailelerinden Halefoğlu ailesine ev sahipliği yapmıştır. Uzun yıllar Cemile Halefoğlu Konağı olarak da anılmıştır.

Mahallem Butik Hotel

Antakya / Hatay
Merkezde olan butik otelimiz konak yapısında olup 9 odalıdır ve oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Mahallem Butik Hotel güzel ve huzur dolu bir avluya sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

5 Temmuz Stadyumu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

5 Temmuz Stadyumu Hakkında

5 Temmuz Stadyumu Otelleri 5 Temmuz Stadyumu, İskenderun Demir Çelikspor ve İskenderunspor 1967'nin futbol takımlarının maçlarına ev sahipliği yapan şehir stadyumudur. İsmini şehrin kurtuluş tarihi olan 5 Temmuzdan almıştır. Ayrıca 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve 29 Ekim tarihlerinde yapılan törenler bu stadta gerçekleştirilir. Ayrıca stadyumda dijital skor tabelası, elektronik bilet geçiş sistemi ve paratoner de mevcuttur. Kapalı tribün ve eski açık tribün diye adlandırılan tribünler ve deplasman takım taraftarları için ayrılan kale arkası bölümü tamamen koltukludur. Engelli tribünü de içeriğinde bulunur. Işıklandırma sistemi 2008 yılının sonunda tamamen yepyeni bir hal almıştır. Hatay Şehrinin en büyük stadyumudur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır